Palaikų pervežimas iš Anglijos

Paprastai retai susimąstome apie tokius dalykus kaip palaikų pervežimas iš Anglijos ar kitų užsienio šalių, kol mūsų neištinka negailestinga lemtis. Sudėtingos gyvenimo aplinkybės gimtinėje dažną tautietį paskatina išvykti į laimės paieškas svetur. Daugelis lietuvių naujo gyvenimo šalimi pasirenka Jungtinę Karalystę, kur atranda naujas galimybes ir įsikuria kiek ilgesniam, o gal ir visam laikui. Deja, bet gyvenimo linija gali nutrūkti bet kuriuo metu, bet kuriame pasaulio kampelyje… Skaudu, bet taip atsitinka ir lietuviams Jungtinėje Karalystėje.

Mirusiojo parvežimas iš užsienio

  • Esame tarptautinio palaikų pervežimo EKSPERTAI. Praktiškai ištyrėme, kuo skiriasi palaikų pervežimas iš Anglijos, Airijos, Škotijos ir daugybės kitų šalių.
  • Dirbame be tarpininkų. TIESIOGIAI BENDRADARBIAUJAME su daugybe Jungtinės Karalystės įstaigų, dalyvaujančių velionio repatriacijos procese. Tai – skrydžių bendrovės, laidojimo namai, ambasados, privačios ir valstybinės organizacijos ir kt.).
  • Todėl GARANTUOJAME, kad palaikų pervežimas iš Jungtinės Karalystės bus įvykdytas GREITAI ir GERIAUSIOMIS KAINOMIS.

Apie mus rašo spauda

„Kaip vyksta palaikų pervežimas iš Anglijos? Kokie papildomi mokesčiai čia taikomi, kai vyksta LR piliečio palaikų pervežimas į Lietuvą? Kokie gyvenimo scenarijai ir demografiniai bruožai dažnai būdingi Anglijoje mirusiems tautiečiams? Į aktualius klausimus atsako : palaikų gabenimas“ vadovas Tomas Lukošiūnas „Lietuvos rytas“ straipsnyje Ilga paskutinė kelionė į Lietuvą – baltu verslininko automobiliu“.

Į Angliją ar kitas šalis žmonės važiuoja kad daugiau uždirbtų, kad rastų asmeninę laimę, tad niekas nepagalvoja, kad gali nutikti nelaimė. Gal būtų pravartu pagalvoti ir iš anksto kam nors iš artimųjų duoti įgaliojimą po mirties pasirūpinti ir palaikais ir kitais dalykais, kad nebūtų taip, kaip šiuo atveju,- pataria T. Lukošiūnas. Daugiau skaitykite sudėtingas aktualijas nagrinėjančiame Anglija.lt straipsnyjeGinčas dėl Anglijoje mirusios lietuvės kūno: palaidoti Lietuvoje neleidžia, mirusiosios dukters likimas – neaiškus“.