Palaikų pervežimas iš/į Užsienio, UK, visos Europos, Ukrainos ir t.t

Esame specializuota įmonė teikianti tarptautines mirusiųjų pervežimo paslaugas optimaliomis kainomis. Pagrindinė mūsų veikla yra palaikų pervežimas iš užsienio – atsakingai vykdome patikėtą paskutiniosios LR piliečių kelionės į Tėvynę misiją.

Teikiame šias paslaugas:

  • Palaikų pargabenimas iš užsienio cinkuotame karste;
  • Dokumentų sutvarkymas užsienio institucijose;
  • Kremavimas ir urnos parvežimas;
  • LR valstybės parama – patarimai ir pagalba, kaip ją gauti –2646,00 Eur;
  • Mirusiojo paruošimas laidotuvėms.

Klientams garantuojame:

  • Ilgametę patirtį turinčios komandos PROFESIONALUMĄ;
  • Kad palaikų gabenimas iš užsienio bus įvykdytas GREIČIAUSIAI ir GERIAUSIOMIS KAINOMIS;
  • Esant poreikiui, ne tik ieškosime geriausio kainos varianto, bet ir suteiksime galimybę MOKĖJIMO ATIDĖJIMUI;
  • Tarptautinis palaikų pargabenimas bus atliktas visoje EUROPOJE, UK, UKRAINOJE ir NVS šalyse.

Veiklos geografija – EUROPA ir NVS šalys*:

Įmonės koordinuojamas palaikų gabenimas iš užsienio  vykdomas visoje Europoje ir NVS šalyse. Klientams galime suteikti kokybiškas paslaugas geriausiomis kainomis, nes dirbame tiesiogiai, be tarpininkų. Operatyviai bendradarbiaujame su užsienio šalių ambasadomis, konsulatais, valstybinėmis institucijomis ir jų departamentais bei kremavimo ir kitas gedulingas paslaugas teikiančiomis įmonėmis visoje Europoje ir NVS šalyse.

*Nepriklausomų valstybių sandrauga (NVS) – valstybių sąjunga, sudaryta iš buvusių Tarybų Sąjungos respublikų: Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija, Moldavija, Rusija, Tadžikija, Uzbekija.

Mūsų patirtis:

Esame tarptautinio pervežimo ekspertai daugiau nei 10 metų, praktiškai ištyrę, kokiais niuansais palaikų gabenimas iš užsienio  pasižymi Europos, Anglijos, Rusijos Ir Ukrainos keliuose. Mūsų veiklos istorijoje palaikų pargabenimas  buvo vykdytas iš Anglijos, Airijos, Škotijos, Vokietijos, Ispanijos, Norvegijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos, Ukrainos ir kitų šalių.

Atsiliepimai apie mus

Apie mus rašo spauda

„Ilga paskutinė kelionė į Lietuvą – baltu verslininko automobiliu“

„Palaikų gabenimas iš užsienio ir ilgametė patirtis buvo pastebėtas ir aprašytas dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistės D. Gudavičiūtės, straipsnyje „Ilga paskutinė kelionė į Lietuvą – baltu verslininko automobiliu“. Interviu metu įmonės vadovas pasidalino sukaupta patirtimi, kaip vyksta palaikų pargabenimas iš užsienio , ar pakankamo dydžio yra Lietuvoje mokama valstybės parama užsienyje mirusio piliečio palaikams parvežti ir kaip dažnai parvežus palaikus į Lietuvą pageidaujamos kremavimo paslaugos.

Skaityti straipsnį

„Ginčas dėl Anglijoje mirusios lietuvės kūno: palaidoti Lietuvoje neleidžia, mirusiosios dukters likimas – neaiškus“

Į Angliją ar kitas šalis žmonės važiuoja kad daugiau uždirbtų, kad rastų asmeninę laimę, tad niekas nepagalvoja, kad gali nutikti nelaimė. Gal būtų pravartu pagalvoti ir iš anksto kam nors iš artimųjų duoti įgaliojimą po mirties pasirūpinti ir palaikais ir kitais dalykais, kad nebūtų taip, kaip šiuo atveju“,- pataria T. Lukošiūnas .

Skaityti straipsnį