Mirusiojo parvežimas iš užsienio

Artimojo netektis ir mirusiojo parvežimas iš užsienio

Lyg žaibas iš giedro dangaus pasiekia žinia – artimojo netektis užsienyje... Nepaisant stingdančio šoko, iš karto kyla nerimastingos mintys. Kaip vyks velionio pervežimas į Lietuvą ir kada bus galima surengti laidotuves? Kaip teisingai atlikti daugybę tarptautinių formalumų? Kaip rasti patikimą, greitą ir ekonomišką būdą pargabenti velionį? Kiek kainuoja palaikų parvežimas iš užsienio?

Suprantame sudėtingą Jūsų situaciją – sielvartą, nerimą, sumišimą. Esame tam, kad nors kiek palengvintume šiuos išgyvenimus, kad mirusiojo parvežimas iš užsienio vyktų sklandžiai. Mes žinome, kaip elgtis tokioje situacijoje – kaip įvertinti laiką ir būsimas išlaidas, kaip užpildyti dokumentus, kaip gauti valstybės paramą 2970,00 EUR. Mūsų pagrindinės paslaugos ir garantijos

Skaitykite čia

 

Kaip išgyventi netekties skausmą

Artimo žmogaus netektis dažnai įvyksta taip netikėtai, kad net ir sužinojus patį faktą, yra sunku tai pripažinti. Juk dar visai neseniai velionis buvo tarp mūsų – kalbėjo, juokėsi, kūrė planus, rūpinosi artimaisiais, tvarkė daugybę svarbių reikalų. Gyvenimas buvo nuolatinis bėgimas, poreikių ir troškimų tenkinimas, nuolatinis bendravimas ir dalinimasis. Ir dabar šitas srautas sustojo, įsivyravo tyla. Visai nesvarbu, kad artimas žmogus užgeso užsienyje, nesvarbu, kad galbūt ilgai gyveno toli nuo namų. Nepaisant to, kad mirusiojo parvežimas iš užsienio įvyks labai skubiai ir bus surengtas pagarbus paskutinis atsisveikinimas su velioniu, teks išgyventi netekties skausmą. Galimybės susisiekti, išgirsti balsą, pasimatyti praradimas yra slogi TYLA, su kuria likusiems artimiesiems bei draugams yra sunku susitaikyti.

Gedėjimo fazės ir velionio pervežimas

Psichologai teigia, kad susidūręs su artimo žmogaus mirtimi asmuo dažniausiai išgyvena gedėjimo fazes, kurios apima šoką ir vidinį sąstingį; neigimą ir atsiribojimą; pripažinimą ir skausmą ir tik po metų ar trijų – priėmimą ir atgimimą. Nors visi puikiai suvokiame, kad mirtis yra neišvengiama kiekvieno gyvenimo dalis, labai sunku tai priimti. Ištikti šoko dažnai klausiame: Kodėl būtent dabar? Kodėl būtent jis/ji? Kodėl? Sielvartas yra sudėtingas, susimąstyti verčiantis išgyvenimas, kuriam reikia tylos, susikaupimo ir laiko. Todėl leiskite mums pasirūpinti organizaciniais sprendimais, kad palaikų parvežimas iš užsienio į Lietuvą būtų atliktas su derama pagarba ir operatyvumu.